НОВО! Гел за стеснување вагина 15 ml.

SKU: OG-21272

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 990 ден.

За производот: Гелот е формулиран со природни екстракти од лаванда и камилица во комбинација со други избрани состојки за промовирање на чувството на затегнување и придобивките за нега на кожата без да се мешаат во природното влажнење на жените.

Како да се користи: Нанесете мала количина на интимните места. Препорачуваме за почеток да размачкате една капка на вагината и внатре во вагината и да масирате се додека не се упие, ако ви е малку зголемета ја количината што ја нанесувате.

Функција: Затегнувачки интимен гел за неа. Ги стега вагиналните мускули. Не предизвикува сувост.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!