НОВО! Гел што вибрира и во исто време загрева (јачина на вибрација 8/10) 15ml

Број на артикал: 7250021210

1,190 ден

Нема на залиха

Како да се користи
За почеток нанесете само една капка на клиторисот и вагинaлните усни и една капка на главчето од пенисот. Нежно размачкајте ја и почекајте неколку минути да видите како ќе ви делува. Ако ви е малку полека зголемувајте ја количината.
Во случај да ставите поголема количина само исплакнете со вода и сапун

Функција 
-Инстант јаки вибрирачки и пецкачки ефекти.

-Јак загревачки ефект

-Предизвикува појаки оргазми

-Донесува нов шмек во вашиот сексуален живот

-Можат да го користат и жени и мажи

За производот
Интимен гел што може да се бакнува, формулиран со активни состојки на растенија од дождовните шуми на Амазон, кои даваат инстант вибрирачки и пецкачки ефекти кои добро се совпаѓаат со пријатно чувство на затоплување.

Јачина на вибрација                                                                   

 Јачината на вибрација на овој производ е 8/10

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

1 човек го гледаат овој производ сега!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Customer Reviews

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

security-public

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!