Спреј за одложено свршување на природна база 25 ml. Подолго време за мажи

SKU: OG-51478

Original price was: 990 ден.Current price is: 690 ден.

Ви ја претставуваме оваа нова формула на природна база за намалување осетливост и зголемување на задоволството кај мажот.

Time Lag Delay Spray е развиен со цел да се зголеми времето и задоволството кај мажите. Десензибилизирачка формула со природни активни состојки и пантенол. Лесен за користење. Целосно ефективни. Без анестетички состојки како што се Бензокаин и Лидокаин.

Функција: Ја намалува чувствителноста на пенисот обезбедувајќи подолги односи.

Производ доставен на дерматолошки, уролошки и студии за ефикасност. Тестирано и одобрено.

 • Без бензокаин, лидокаин и било кој друг анестетик.
 • Анти-бактериски и навлажнувачки својства.
 • Лесен за користење.
 • Целосно ефикасен.
 • Ја намалува осетливоста на пенисот обезбедувајќи подолги односи.

Начин на користење: Нанесете 2 до 3 дози спреј на пенисот и масирајте непосредно пред сексуалниот однос. Почекајте неколку секунди додека не ја почувствувате областа помалку чувствителна. Повторно нанесете ако сакате.

Состав: пропилен гликол, алкохол, лаурет-4, сок од лист од алое барбаденсис, вода, изопропил алкохол, масло од мента арвенсис, натриум бензоат, пантенол, лимонен, калиум сорбат.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!