Феромонски парфем за мажи со 2% состојка за засилување на феромон Sensfeel™ формула со највисока стапка на концентрација 10ml.

SKU: OG-51959

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 890 ден.

Парфем за мажи со 2% состојка за засилување на феромон Sensfeel™ за него, формула со највисока стапка на концентрација.

Eксклузивна формула на парфеми Sensfeel for Man засилен со феромони кој може да ја зголеми привлечноста на мажите. Го зголемува производството на машкиот сексуален феромон андростадиенон, предизвикувајќи женска привлечност.

Содржи природна активна состојка Sensfeel for Himl™, засилувач на феромон кој може да ја зголеми моќта на привлекување на мажите преку истовремено дејство на две негови компоненти: Форсколин кој ја зголемува изразување на ензимот 3 бета-HSD што го подобрува производството на андростадиенон и теафлавини кои ја намалуваат активноста на ензимот 5-алфа редуктаза намалувајќи го метаболизмот на андростадиенонот што резултира со негова акумулација.

Употреба: Се советува да се користи во области со интензивна циркулација на крвта, како што се вратот и зглобовите. Ефектот на парфемот Sensfeel For Man го достигнува својот максимален одговор 30 минути по нанесувањето и трае неколку часа. Повторно нанесете по желба.

Состав: Алкохол, вода, парфем, изопропил алкохол, пропанедиол, глицерин, пропилен гликол, натриум лактат, натриум pca, лимонен, цитронелол, линалол, колеус forskohlii корен корен, цитронелол, екстракт, фруктоза, глицин, ниацинамид, уреа, натриум бензоат, инозитол.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!