Феромонски парфем за жени со 2% состојка за засилување на феромон Sensfeel™,  формула со највисока стапка на концентрација 10 ml.

Број на артикал: OG-51942

890 ден

Парфем за жени со 2% состојка за засилување на феромон Sensfeel™,  формула со највисока стапка на концентрација.

Eксклузивна формула на парфеми Sensfeel за жени засилен со феромони кој може да ја зголеми привлечноста на мажите. Го зголемува производството на машкиот сексуален феромон андростадиенон, предизвикувајќи женска привлечност.

Ексклузивна формула што содржи природна активна состојка Sensfeel for Her™, засилувач на феромон кој може да го подобри производството на тестостерон кај мажите преку интеракцијата на две негови компоненти – бел јасмин (Jasminum officinale) и масни киселини со краток синџир (SCFAs) добиени од рогач (Ceratonia siliqua) – што резултира со мимика на копулин, женскиот сексуален феромон.

Употреба: Се советува да се користи во области со интензивна циркулација на крвта, како што се вратот и зглобовите. Ефектот на парфемот Sensfeel For Man го достигнува својот максимален одговор 30 минути по нанесувањето и трае неколку часа. Повторно нанесете по желба.

Состав: Алкохол, вода, парфем, изопропил алкохол, пропанедиол, глицерин, пропилен гликол, натриум лактат, натриум pca, лимонен, цитронелол, линалол, колеус forskohlii корен корен, цитронелол, екстракт, фруктоза, глицин, ниацинамид, уреа, натриум бензоат, инозитол.

 

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!