Оргазам капки со загревачки ефект и вкус на црвено јаболко 30ml.

Број на артикал: OG-51966

690 ден

Капки за екстремно возбудување на клиторисот

Намена: Интимен гел за бакнување за возбудување на клиторисот, засилена формула. Зголемено чувство на затоплување и поголема сензибилизација на клиторисот. Екстремна стимулација на клиторисот.

Овие Капки се ексклузивен производ со револуционерна формулација која користи врвни состојки. Новата формула го прави клиторисот поосетлив, го стимулира, зголемува возбудувањето на жените и разладува и загрева во исто време што доведува до екстремно задоволство. Исто така има вкус на црвено јаболко што значи дека може да се користи и при орален секс

Orgasm Drops Intense е интимен гел за возбудување на клиторисот кој може да се бакнува, формулиран да дава подобрено затоплување и ефекти на сензибилизација на клиторисот кои промовираат екстремно возбудување на клиторисот и поразителни оргазми. Богатиот сладок мек вкус на црвеното јаболко е фаворизиран со пробивот на оваа нова формула: не содржи траги од карактеристичниот вкус на каранфилче.

Како се користи: Нанесете 3 до 4 капки на клиторисот и нежно масирајте го. Повторно нанесете ако сакате.

Напомена: За луѓето кои никогаш не ги користеле овие производи за капки за оргазам или се почувствителни на неговите ефекти, препорачуваме да започнете со 1 капка доза и да ја зголемувате според она што се чувствува добро и удобно.

Состав: глицерин, полисорбат 20, пропилен гликол, феноксиетанол, вода, масло од лист mentha arvensis, сукралоза, цветно масло eugenia caryophyllus, еугенол, етилхексинеолероглиски, атилхексинеолероглиски.

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!