Луксузен Силиконски Вибратор со Вагинална и Клиторална Вибрација ( се полни на УСБ кабелче )

Број на артикал: SQ-V10035

2,190 ден

Важно! Да не се полни производот на супер брз полнач за телефон, да се полни на компјутер, лаптоп или многу слаб полнач за телефон. ( за да не ја оштетите батеријата на производот)

Го комбинира задоволството од стимулацијата на Г-точка со моќни клиторални вибрации, а уникатниот дизајн е совршен за да остане во контакт со вашиот клиторис. Ова парче дрма како ниеден друг двоен стимулатор. Лесен за употреба со две копчиња за менување на брзини и ви овозможува брзо да го подесите вистинското темпо. Зголемете го или намалете го интензитетот или исклучете ја стимулацијата на Г-точката или пак клиторалните вибрации. Испробате нови комбинации. Моќниот мотор го зголемува задоволството со 10 функции на вибрации. Можноста да се загрева, овозможува да се доловат вистинските чувства.

 Димензии:

Должина: 21 см

Должина на употребливиот дел: 12 см

Дијаметар: 3,5 см

Напојување:  USB

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Спецификации: 

 • Силикон
 • Се полни на USB кабелче
 • Мазна површина
 • Лесен за употреба
 • Лесен за чистење
 • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата
 • Препорачуваме да се комбинира со ЛУБРИКАНТ на водена базa
 • КАКО ДА НАРАЧАТЕ:

  • Можете да нарачате на ТЕЛЕФОН или на VIBER                          075-455-953
  • Можете да нарачате на нашата ВЕБ СТРАНА
  • Можете да нарачате на FACEBOOK  или на INSTAGRAM
  • Можете да нарачате нарачка и да дојдете кај нас пред продавница да ви ја подаде наш вработен
  • За било каква информација, што и да ве интересира, слободно   ПОБАРАЈТЕ НЕ   на телефон  075-455-953
  • Производот го Добивате во Дискретна Необележана Амбалажа

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Луксузен Силиконски Вибратор со Вагинална и Клиторална Вибрација ( се полни на УСБ кабелче )

Луксузен Силиконски Вибратор со Вагинална и Клиторална Вибрација ( се полни на УСБ кабелче )

Луксузен Силиконски Вибратор со Вагинална и Клиторална Вибрација ( се полни на УСБ кабелче )

Луксузен Силиконски Вибратор со Вагинална и Клиторална Вибрација ( се полни на УСБ кабелче )

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!