Хит! Течен вибратор со вкус на јагода, со функции на загревање, пулсирање и вибрации приближно 30 минути.

SKU: GS-VIB0001

Original price was: 1,190 ден.Current price is: 990 ден.

Нема на залиха

Течен вибратор со вкус на јагода, со функции на загревање, пулсирање и вибрации приближно 30 минути.

Искусете го чувството на студ додека вибрациите и пулсирањата минуваат низ вашето тело со овој подмачкувачки вибрирачки ефект на загревање. Развиено со активни состојки од растенијата на амазонската прашума, со вкус на јагода. Обезбедува пецкање, пулсирачки и топли ефекти повеќе од 30 минути.

Ова е до сега најдостапниот и најкомплетниот течен вибратор. Носи бранови на загревање, пулсирачки и вибрирачки сензации повеќе од 30 минути. Производот е унисекс и може да се користи за пенетрација, мастурбација, бакнување и орален секс поради вкусниот вкус на јагода.

Упатство за употреба: Нанесете со 3 прскања на клиторисот или 1 прскање околу пенисот.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!