Силиконски Банана вибратор со 7 модови на вибрација

Број на артикал: LT-BV2213

2,490 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

3,2 см.

Должина:

21,5 см.

Должина на употребливиот дел:

11,5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

7 модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

 

Ако сакате вибратор кој што е дискретен а во исто време уникатен тогаш ова е вашиот избор. Секој дел од овој вибратор е направен од силикон што го прави многу нежен и пријатен да допир. Има 7 различни модови на вибрација и секој од тие модови има по 7 јачини на вибрација кој се повеќе од доволно да задоволат било кој. Истотака овој е перфектниот производ кој може да го купите за поклон за пријател или пријателка.

 • 100% силикон
 • 7 модови на вибрација
 • Дискретен
 • Перфектен поклон

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!