Силиконски вибрирачки прстен на далечинско (се полни на усб кабелче)

Број на артикал: LT-AT1080

1,490 ден

Боја:

Црна

Ширина на дупката од прстенот:

3,8 цм.

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Нема на залиха

 

Овој вибрирачки прстен за пенис е уникатен заради две работи:

  • Може да се контролира со далечинско, што значи дека партнерката сама може да си ги менува брзините за време на сексуален однос.
  • Овој ни е единствен прстен со вибрација што во исто врме ги стимулира тестисите на мажот и клиторисот на жената. Што значи дека задоволството е многу зголемено и за мажот и за жената.

Истотака како и секој вибрирачки прстен може да се користи како стимулатор на клиторис за соло игра на жената или не мора да го ставите на пенис при секс, туку со него да ги стимулирате другите ерогени зони на жената.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!