Вибрирачки прстен

Број на артикал: LT-PR20837

490 ден

Боја:

Црна

Дебелина:

3,7 см.

Должина:

8,5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

3 LR41

Ширина на дупката од прстенот:

2,5 цм малата дупка 3,5 цм големата дупка

Текстура:

Прстенот е многу растеглив

Нема на залиха

За само 490 денари добивате дупли прстен со 10 модови на вибрација. Прстенот е направен од 100% силикон и има булет кој се вади за да се стават батерии во него за да работи. Едниот прстен се става околу тестисите за да се фиксира прстенот а другиот прстен се става околу пенисот. Но најинтересно од се со овој прстен е што вибро булетот може да се извади и да се користи како стимулатор за клиторис во соло игра или во игра со партнерот или ако сакате можете да ги стимулирате другите ерогени зони на жената.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!