Зголемувач на гради (Големи)

Број на артикал: BW-013009

1,490 ден

Овие гради се дизајнирани да бидат реални по изглед и чувство. Нудејќи зголемување за две цели чаши и дизајнирани да седат цврсто во шолјите Б до Д. Со нивната мазна, податлива завршница и квалитети кои реагираат на температура, овие влошки се чувствуваат природно како што изгледаат, плус тие се хипоалергични за долгорочно носење безбедно за кожата. Целосно еднократно, едноставно исчистете го со топла вода со сапуница и чувајте го безбедно по секоја употреба.

Kако да нарачате:
 • На телефон или на viber 075-455-953
 • На нашата веб страна
 • На facebook или на instagram
 • Можете да нарачате нарачка и да излеземе да ви ја донесе пред продавница
 • За било каква информација слободно побарајте на телефон 075-455-953
 • Производот го Добивате во Дискретна Необележана Амбалажа

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!