Гел за кревање и зголемување на волуменот на градите и задникот 50 ml.

Број на артикал: OG-51928

890 ден

Крем со ефект на кревање за градите и задникот.

Крем со ефект на лифтинг формулиран со Adifyline™ 2% пептид за подобрување на волуменот и цврстината на градите и задникот.

Начин на користење: Нанесете разумна количина во саканото место и масирајте со кружни движења. Нанесете два пати на ден, наутро и навечер.

Функција: Прогресивен ефект на кревање и зголемување на волуменот на градите и задникот во 14, 28 и 56 дена.

Состав: Вода, глицерил стеарат, глицерин, c12-15 алкил бензоат, етилхексил палмитат, цетеарил алкохол, бутилен гликол, масло од прунус амигдалус дулцис, феноксиетанол, диметикон, акрилати/ц10-30 вкрстено метилметилполилрил, натриум едта, пентаеритритил тетра -ди-т-бутил хидроксихидроцинамат, екстракт од лист од центела азијатика, ацетил хексапептид-38, токоферол.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!