Спреј за бацување и орален секс со вкус на јагода 10 ml.

Број на артикал: 51935

690 ден

Спреј за бакнување и орален секс

Познато е дека чувството на мраз е исклучително пријатно при бакнување и орален секс. Формулиран со арома на ментол, еукалиптус и јагода, Леле! Strawberry Ice го носи бакнувањето на следното ниво и ги стимулира задоволствата од оралниот секс со возбудливата ледена сензација.

Функција: Спреј за уста формулиран со арома на ментол, еукалиптус и јагода што го носи бакнувањето на повисоки нивоа и ги стимулира задоволствата од оралниот секс со својата возбудлива инстантна ледена сензорна сензација.

Начин на користење: Испрскајте 1 или 2 пати на устата непосредно пред бакнување и/или орален секс. Повторно нанесете ако сакате.

Состав: алкохол, вода, глицерин, пропилен гликол, ментол, арома, масло од лист од мента арвенсис, сукралоза, лимонен, екстракт од лист од еукалиптус глобулус.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!