Вибрирачки сјај за уста со вкус на крофна

Број на артикал: 37-3656

690 ден

Дали некогаш сте виделе сјај за усни што произведува вибрација?
Со овој сјај за усни , можете да доживеете нови моменти со вашиот љубовник. Неговите вибрациони бранови создаваат пријатно пецкање кое придонесува за стимулација на вашите сетила и ја зголемува чувствителноста и задоволството. Може да се користи при орален секс или само за бакнување.

Како да се користи:
Нанесете на усните, за неколку секунди ќе забележите стимулирачки вибрации.

Мерки на претпазливост:
-Пред употреба протресете.
-Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
-Не нанесувајте на пределот околу очите или рани.
-Не го јадете
-Да се чува подалеку од дофат на деца.
– Да се ​​чува на ладно и суво место и да се заштити од сончева светлина.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!