Вегански лубрикант LUBE TUBE NATURE 150ml

Број на артикал: 21081

590 ден

Lube Tube Nature е интимен гел на база на вода, формулиран со природни и активни состојки. Содржи натриум алгинат кој е корисен за кожата. Без мирис, не се лепи, лесно се чисти и мие. Долготрајно подмачкување, ја омекнува и смирува кожата.

 • На база на вода
 • Компатибилен со Секс играчки
 • Нелеплив
 • Долготрајно подмачкување, ја омекнува и смирува кожата.

Начин на употреба: Нанесете голема количина на наменетата област. Повторно нанесете ако сакате.

Состав: Глицерин, вода, алгин, феноксиетанол, пропилен гликол, етилхексилглицерин.

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!