Lube tube HUMAN LUBE Лубрикант кој имитра природна женска влажност 150 ml.

Број на артикал: 17250

690 ден

Lube Tube Human Lube е јасен и ултра-лизгав интимен гел кој ја имитира природната влажност на жената .Формулиран со природни морски алги и екстракти од лаванда во комбинација со други избрани состојки. Долготрајно, нелепливо, лесно се чисти и мие.

Начин на употреба: Нанесете количина на наменетата област. Повторно нанесете ако сакате.

Состав: вода, глицерин, пропилен гликол, феноксиетанол, peg-90m, динатриум едта, етилхексилглицерин, екстракт на фукус весикулозус, екстракт на цвет од лавандула агустифолиа.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!