Стимулатор за простата со вибрации и пулсирање (може да се користи и како вагинален вибратор)

Број на артикал: BI-040080

2,990 ден

Димензии:
 • Целосна Должина: 12.1 cm
 • Должина на употребливиот дел: 9 cm
 • Ширина на употребливиот дел: 3,3 cm
Спесификации:
 • Се полни на УСБ кабелче
 • 12 функции на пулсирање
 • Мазна површина
 • Водоотпорен
 • Препорачуваме да се користи со лубрикант на водена базa
Kако да нарачате:
 • На телефон или на viber 075-455-953
 • На нашата веб страна
 • На facebook или на instagram
 • Можете да нарачате нарачка и да излеземе да ви ја донесе пред продавница
 • За било каква информација слободно побарајте на телефон 075-455-953
 • Производот го Добивате во Дискретна Необележана Амбалажа

Тоа што го прави овој производ да се издвојува од останатите е тоа што има 12 функции на пулсирање. Многу малку силиконски анални масажери на полнење ја имаат оваа неверојатна способност. Тој е исто така водоотпорен за да можете да играте во и надвор од вода за полудо искуство.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!