Црн вибрирачки бат плаг

Број на артикал: BI-040077

990 ден

Димензии:
 • Целосна Должина: 8,6 cm
 • Должина на употребливиот дел: 6.5 cm
 • Ширина на употребливиот дел: 2,7 cm
 • Ширина на долниот дел: 5,6 cm
Спесификации:
 • 10 функции на вибрација
 • Користи  ААА батерија (стандардни батерии, ги има во скоро секоја трафика)
 • Мазна површина
 • Препорачуваме да се користи со лубрикант на водена базa
Kако да нарачате:
 • На телефон или на viber 075-455-953
 • На нашата веб страна
 • На facebook или на instagram
 • Можете да нарачате нарачка и да излеземе да ви ја донесе пред продавница
 • За било каква информација слободно побарајте на телефон 075-455-953
 • Производот го Добивате во Дискретна Необележана Амбалажа

Овој производ ветува неверојатно задоволство за почетниците и за искусните корисници. Доживејте го чувството на вибрирачки куршум кој испраќа импулси низ врвот на играчката кои инспирираат оргазам. Со вкупно 10 поставки за вибрации, префрлете се на нови нивоа на возбуда со сензации што може да ги погоди само аналната игра.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

2 луѓе го гледаат овој производ сега!
 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Customer Reviews

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

security-public

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!