Спреј за одложување на свршувањето и подобрување на ерекција 10ml.

Број на артикал: OG-17052

990 ден

Подолго време за мажи

Спреј за масажа Time Lag 2 е следната генерација на класичниот спреј за одложено време за доцнење. Неговата формула предизвикува посилно чувство на десензибилизација и е збогатена со состојката Damiana која промовира подобри перформанси. Без анестетички состојки како што се Бензокаин и Лидокаин.

Функција: Десензибилизирајте ја пенилната жлезда, стимулирајте ја ерекцијата и сексуалниот нагон.

  • Го одложува свршувањето кај мажите
  • Формулиран со природни состојки
  • Содржи екстракт од лист од Дамијана. Ја подобрува ерекцијата и сексуалниот нагон

Начин на употреба: Нанесете 2 до 3 дози спреј на пенисот и масирајте непосредно пред сексуалниот однос. Почекајте неколку секунди додека не ја почувствувате областа помалку чувствителна. Повторно нанесете ако сакате.

Состав: пропилен гликол, алкохол, лаурет-4, аква, сок од лист од алое барбаденсис, изопропил алкохол, натриум бензоат, пантенол, екстракт од лист Турнера дифуза, лимонска киселина, калиум сорбат.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!