Крема XTRA HARD за подобрување на ерекцијата и перформанците кај мажот 50 ml.

Број на артикал: OG-21180

690 ден

Xtra Hard Power Гел за подобрување на возбудата и ерекцијата,  Гелот е формулиран од стимулирачки и активни состојки кои обезбедуваат поцврсти ерекции и ја зголемуваат возбудата.

Xtra Hard Power Гелот е формулиран со пиперка и други стимулирачки активни состојки кои обезбедуваат потешки ерекции и ја зголемуваат возбудата. Секојдневната употреба на Xtra Hard промовира поефикасни резултати.

 • Со секојдневната употреба на Xtra Hard гелот се постугниваат многу подобри резултати.
 • Подобрувач на ерекција, возбуда, перформанси и самодоверба.
 • Формулиран со природни состојки.
 • Повеќе задоволство. Посилни оргазми.
 • Компатибилно со секс играчки.

Како се употребува: За секојдневна употреба мачкајте го пенисот и масирајте се додека не се упие 1-2 пати на ден. Или намачкајте го и масирајте се додека не се упие 1 час пред однос.

Состав: вода, пропилен гликол, глицерин, натриум полиакрилат, хидрогениран полидецеен, феноксиетанол, екстракт од овошје од капсикум фрутис, екстракт од лисја од лисја од еукалиптус глобул , калиум сорбат, лимоне , тринатриум едта, лимонска киселина.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!