Розов вибратор со клиторална и вагинална стимулација 24 х 3,8 цм

Број на артикал: BW-004105SY

1,290 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

3,8 см.

Должина:

24 см,

Должина на употребливиот дел:

14,5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Напојување:

2 ААА Батерии

Текстура:

Мазна силиконска површина

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

Потенциометар

Дали ви се допаѓа бавно и еротско, или брзо и диво? Без разлика која стимулација ви е омилена, можете да ја имате онака како што сакате со овој вибратор. Дизајниран е да ги воодушеви вашата Г-точка, вагината и клиторисот во исто време за оргазми што ќе ве остават да талкате во вселената! Овој зајак е како да добивате неколку играчки во една. Со широкиот избор во брзини и режими на ротација, можете да создадете совршена комбинација на сензации за да одговараат на секоја ваша желба.

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!