Реалистичен Камуфлиран Мастурбатор-Уста со Јазик

Број на артикал: BM-00900T58-2

690 ден

Боја:

Телесна

Материјал:

ТПР

Должина:

18 см.

Дебелина:

7 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Текстура:

Реалистчна мека текстура

Со гордост ви ја претставуваме нашата многу нова вакуумска чаша мастурбатор –  The Pretty Love vacuum cup masturbator. Достигнете нови височини на сензуално задоволство со овој супер мек, висококвалитетен производ кој се чувствува подеднакво добро како и вистински blow-job. Вметнати во стилска, удобна надворешна футрола, влошката и чаурот се меки, но сепак супер еластични, што ви овозможуваат да го контролирате вшмукувањето. Едноставен и доволно лесен за употреба. Но, со само малку имагинација, можностите се бескрајни. Користете го со вашето омилен лубрикант на база на вода за да доживеете незаборавно искуство. Самиот ракав се вади од куќиштето, што го прави чистењето многу лесно.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!