Позлатено вибро јајце што се контролира на далечински управувач

Број на артикал: BI-014711W

4,990 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

3,5 см.

Должина:

19,7 см.

Должина на употребливиот дел:

8 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Мек силикон

Модови на вибрација:

12 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мека мазна површина

Вие сте на само еден клик од тоа да купите едно од најдобрите вибро јајца во светот, направено и обложено со ултра мек силикон. Може да се контролира со далечински управувач, овој вибратор е совршен за соло возбудувања или игра за парови. Дајте му го на вашиот партнер и дозволете му да одреди која од 12-те вибрирачки модови најмногу и се допаѓа. За подводни авантури, како и на суво, ова вибрирачко љубовно јајце е исто така целосно водоотпорно.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!