Вибро навлака за пенис

Број на артикал: BI-026242-1

490 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4 см.

Должина:

18,5 см.

Должина на употребливиот дел:

14 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПР

Модови на вибрација:

1 мод на вибрација

Текстура:

Мазна површина

НАВЛАКАТА Е РАСТЕГЛИВА!

Имајте сериозна секс забава со оваа вибрирачка навлака. Направена е од мазен TPR и е прицврстен на место со прстен за тестисите. Вибратор на врвот го здебелува вашиот пенис и се активира при контакт. Стимулирајќи ја главата на вашиот пенис, обезбедува и внатрешна стимулација за неа. Растегливиот прстен го стега вашиот пенис за посилна, подолготрајна ерекција – давајќи ви повеќе време да уживате во вибрациите!

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!