НОВО! Ултра мек мастурбатор со шмукање и со вибрација (на намаление)

Број на артикал: SW-1097

2,990 ден

Боја:

Како на сликата

Должина:

20,5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПЕ

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација, 5 модови на шмукање

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Реалистчна мека текстура

Овој вид на мастурбатор е најновиот вид на мастурбатори на пазарот. Горниот дел е направен од ултра мек ТПЕ материјал кој е најдобриот материјал од кој може да се направат мастурбаторите. Конктретоно овој мастурбатор има 5 модови на ултра јако шмукање кој предизвикуваат сензација како никоја друга. И не само тоа, од страните има 2 вибрирачки булети со 10 различни модови на вибрација кој вибрираат од двете страни од еднаш, а вие може да го контролирате шмукањето и вибрирањето на двете копчиња кој се наоѓаат на самиот мастурбатор. Секако препорачуваме при секоај употреба да користите лубрикант на водена база.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!