ЦЕНА ОД СОНИШТАТА! Реалистично торзо мастурбатор од 8.5 кила Висина: 56 цм. Обем на струкот: 48 цм. Обем на градите: 75 цм. Обем на колковите: 75 цм. со попуст од 44%

Број на артикал: YQ-002

Original price was: 8,990 ден.Current price is: 4,990 ден.

Материјал:

ТПЕ

Тежина:

8.5кг

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Боја:

Како на сликата

Висина: 56 cm.
Обем на струкот: 48 cm.
Обем на градите: 75 cm.
Обем на колковите: 75 cm.
Нето тежина: 8.5 kg.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!