Мастурбатор со шмукачки ефетк и со вибрација и загревачки ефект.

Број на артикал: LTAT1064

3,690 ден

Боја:

Како на сликата

Должина:

27,5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Клон кожа

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мека силиконска текстура

Нема на залиха

Овој уникатен мастурбатор во исто време прави 3 работи: Шмука, Вибрира и загреав до 42 степени (иделната температура за човечкото тело). Внатрешниот дел на мастурбаторот е направен од многу нежна клон кожа која даva уште појака сензација при шмукањето вибрирањето и загревањето. Има опција и сами да си го контролирате шукањето со притискање и пуштање на едно од копчињата.

 • 7 модови на вибрација
 • 3 модови на шмукање
 • Загрева до 42 степени
 • Во пакетот има слушалки за звучни ефекти
 • Секако при користење на овој производ преопрачуваме да користите лубрикант на водена база.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!