Луксузни кожни лисици Rebellion

Број на артикал: LX-LV761207

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 1,290 ден.

Нема на залиха

Потопете се во спој на луксуз и рустикален шарм со нашите луксузни лисици. Изработени од богат, софистициранa PU кожа, овие лисици ве заведуваат со неспоредлив дизајн и материјал. Украсена со впечатливи бронзени шилци во винтиџ стил, тој веднаш зрачи со моќна, смела и примамлива аура.
Овие лисици може да се пофалат со вкупна должина од 32см. и ширина од 3,8см, што ги прави совршено прилагодени за широк спектар на корисници. Изработени од издржлив материјал, овие лисици се направени да траат.

  • Една големина одговара на повеќето мажи и жени.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!