Луксизна тепалка Rebellion 37,5см.

Број на артикал: LX-LV761206

Original price was: 1,390 ден.Current price is: 990 ден.

Боја:

Како на сликата

Должина:

37 , 5 см.

Дебелина:

7 , 5 см.

Нема на залиха

Подигнете го вашето сетилно истражување со нашата тепалка за љубов. Едната страна може да се пофали со помека, понежна површина, додека другата обезбедува поцврсто влијание, овозможувајќи ви да ги прилагодите вашите искуства на вашите желби.
Изработен со прецизно внимание на деталите, има удобен стилски дизајн со антички бронзени шилци кои додаваат неограничени вибрации во вашето време за играње.
Оваа тепалка е разновиден и извонредно дизајниран додаток кој ветува дека ќе ги разбуди вашите желби и ќе обезбеди незаборавни моменти на интимно истражување.

Клучни карактеристики
-Погоден и за почетници и за напредни корисници.
-Двостран дизајн за разновидни сензации.
-Идеален за комбинирање со врзани очи, лисици или други додатоци

-Направеноаправено од издржлива PU кожа.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!