Луксузен силиконски вибратор што може да се користи за соло игра или игра во пар (со 3 мотори за вибрација)

Број на артикал: DN-065C

Original price was: 1,990 ден.Current price is: 1,490 ден.

Боја:

Како на сликата

Должина:

18 , 8 см.

Должина на употребливиот дел:

15 см.

Дебелина:

3 , 8 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

7 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Нема на залиха

Овој е уникатен луксузен силиконски вибратор! Со неговите 3 вибро мотори што се наоѓаат на 3те краеви може да се користи како што ви душа сака. Може да се користи за анална или за вагинална игра, може да се користи како стимулатор за клиторис или за гради и истотака може да се користи како играчка за парови, со тоа што може да се навлече на пенисот како додаток. Кога ќе се користи како додаток за парови со вибрацијата ги стимулира и жената и мажот. Фактички овој вибратор ви е 3 во 1.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!