Силиконски ванд масажер со 7 модови на вибрација

Број на артикал: DN-027C

Original price was: 1,990 ден.Current price is: 1,690 ден.

Боја:

Како на сликата

Должина:

21 , 5 см.

Дебелина:

3 , 5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

7 модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Нема на залиха

Овој силиконски масажер е направен од 100% медицински силикон, се полни ан УСБ кабелче и има 7 модови на вибрирање. Перфектен е за соло игра или за игра во парови, нема да сожалите со оваа играчка. При секое користење препорачуваме да се користи лубрикант на водена база. вреди за секој денар!

За одржавање користете само обичен сапун и млака вода, Да се чува на чисто место (препорачуваме во фиока завиткано со платно)

  • Водоотпорен
  • Сертифицирани материјали

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!