Интензивен феромонски парфем за мажи 15 мл.

Број на артикал: GS-000611

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.

Нема на залиха

Миризлив феромонски парфем а мажи.

Пакување со дозер како атомизатор (спреј). Дискретен, супер силен машки парфем со феромони, кои делуваат на жените со познатите и тренди фини мириси за секоја пригода. Pheromone PH колекцијата содржи феромон – хормонска супстанца без мирис, ја зголемува вашата привлечност, ги стимулира сетилата и имагинацијата.

Меѓународната соработка на WPJ со специјалисти од Соединетите Американски Држави, Велика Британија и Франција доведе до развој на иновативни колекции. Пристапот до најновата технологија на производство, феромони и мириси помогна да се создадат производи со највисок квалитет по прифатлива цена. Pheromone PH колекцијата е дизајнирана да предизвика силна сексуална привлечност.

Pheromone PH Collection се тестирани во независен истражувачки центар од сексолог на репрезентативна група на луѓе, а резултатите покажуваат одредена ефикасност. За време на тестовите 70% од учесниците позитивно го оцениле парфемот.

Колекцијата на феромон PH се карактеризира со:

  • Пристапна цена
  • практичен сад од 15 ml со диспензер во форма на атомизатор (спреј)
  • Загарантиран квалитет со меѓународен сертификат на IFRA

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!