Glow shimmer body oil Светкаво масло за кожа со пријатен мирис 110 ml.

Број на артикал: 17236

890 ден

Функција: Блескав хајлајтер за кожа и хидратантно масло за тело е светкаво масло за тело со нежен сензуален мирис за навлажнување и подобрување на убавината на вашата кожа оставајќи ја со сатенски допир и гламурозен златен сјај.

Начин на употреба: Добро протресете пред употреба. Нанесете количина на телото со нежна масажа. Секојдневна употреба. Повторно нанесете ако е потребно

Мирис: Горни ноти: овошje, кокос | Средни ноти: ориентални, орхидеи од ванила | Основни ноти: Gourmand, Creamy, Musky

Состојки: Етилхексил стеарат, каприл/капричен триглицерид, масло семе на хелиантус ануус, изохексадекан, масло прунус амигдалус дулцис, парфем, олеа европаеа овошно масло, витис винифило масло метил силилат, полиуретан-79, ci 77891, пентаеритритил тетра-ди -т-бутил хидроксихидроцинатат, бензил салицилат, ci 77491, линалол, кумарин, лимонен, алфа-изометил јонон, калај оксид, бензил бензоат, цинамил.

Содржина: Пет шише со спреј 110 ml.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!