Дилдо со вибрации на пумпање 20 см

Број на артикал: BW-8067AQ

1,490 ден

Дајте си интензивно задоволувачки оргазам со овој врвен вибрирачки дилдо на надувување, направен од TPR материјал со боја на кожа. Надуете го вашиот убавец до двојно поголема дебелина и изгубете се себеси во вртоглавите сензации. Ергономично дизајнираната рачна пумпа со вентил за ослободување на брз притисок ви дава целосна контрола врз големината на вашата нова играчка; оставајќи ја одлуката на вас или на вашиот партнер! Овој убаво изработен дилдо има вени по целата должина за дополнителна сензација и прекрасно изработени тестиси за дополнителна реалистична сензација. Прикажете го најдобриот пријател на надувување на ѕид или стол со неговата вакумска основа и слободно движете ги рацете (совршено за соло забава). Не плашете се од вибрациите, приуштете си дополнително задоволство! Со мулти-брзински вибрации за моќна внатрешна стимулација, ќе викате на цел глас за кратко време. Ако го барате најдоброто – веќе сте го нашле.

Боја: Телесна

Должина: 21 см.

Употреблива должина: 18 см.

Дијаметар: 4,5см

Материјал: меко ПВЦ

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!