Анатомски обликуван силиконски вибратор што може да го стимулира и клиторисот

Број на артикал: 55009330

1,990 ден

Нема на залиха

Димензии:

 • Должина: 21,5 см
 • Должина на употребливиот дел: 14 см
 • Дијаметар: 4,5 см
 • Боја: Лила

Спесификации:

 • Напојување:  АА Батерии
 • Анатомски обликувана површина
 • Лесен за употреба
 • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата
 • Лесен за чистење
 • Препорачуваме да се комбинира со ЛУБРИКАНТ на водена база
КАКО ДА НАРАЧАТЕ:
 • Можете да нарачате на ТЕЛЕФОН или на VIBER                               075-455-953
 • Можете да нарачате на нашата ВЕБ СТРАНА
 • Можете да нарачате на FACEBOOK  или на INSTAGRAM
 • Можете да нарачате нарачка и да дојдете кај нас пред продавница да ви ја подаде наш вработен
 • За било каква информација, што и да ве интересира, слободно  ПОБАРАЈТЕ НЕ  на телефон 075-455-953
 • Производот го Добивате во Дискретна Необележана Амбалажа

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!