Прикажувам 1–10 од 31 резултати

Прикажи 36 48 Сите

Реалистичен вибратор од силикон

На залиха

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 1,390 ден.
ШИФРА: CN-101834621

Силиконски вибратор со 7 различни модови на вибрација

На залиха

1,990 ден
ШИФРА: 55009480
Боја:

Црна

Дебелина:

4 см.

Должина:

24 см ,

Должина на употребливиот дел:

19 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

7 модови на вибрација

Напојување:

2 АА Батерии

Текстура:

Мазна силиконска површина

(Видео!) Силиконски реалистичен вибратор

На залиха

1,990 ден
ШИФРА: 55009482
Боја:

Розова

Дебелина:

4 см.

Должина:

24 см ,

Должина на употребливиот дел:

19 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

7 модови на вибрација

Напојување:

2 АА Батерии

Текстура:

Мазна силиконска површина