*КЛИНИЧКИ ИСПИТАН и ЦЕЛОСНО БЕЗБЕДЕН КРЕМ ЗА ПОДОБРИ МАШКИ ПЕРФОРМАНСИ 100 мл. Произведен во Австралија

SKU: 0000435500

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 1,290 ден.

Тежина

0.18 кг

*ПРОИЗВОДОТ ПОСЕДУВА СЕРТИФИКАТ ЗА КЛИНИЧКА СТУДИЈА ВО АВСТРАЛИЈА

ЗА ПРВ ПАТ КАЈ НАС: ПРИРОДЕН ХЕРБАЛЕН КРЕМ ЗА ПОДОБРИ МАШКИ ПЕРФОРМАНСИ 100 мл.

Природен и клинички тестиран и проверен австралиски производ.

Дозата е за 3-4 недели а ефектите се чувствуваат после 7-10 дена од употребата.

Ова е оригинален производ.

Начин на употреба: Се нанесува двапати дневно (пожелно е наутро и навечер) на целиот пенис и тестиси и се масира додека не се впие. Би требало веднаш да почувствувате локално забрзан крвоток, а бенефитите ќе продолжат да се чувствуваат се повеќе со секоја наредна употреба. Оптимални резултати би требало да почувствувате за 7 до 10 дена.

Состав: Прочистена вода, масло од темјан (Босвелиа Картеи), дикаприл етер, јојоба масло (симондсиа киненсис), полиакриламид, Ц13-14 Изопарафин, Лаурет-7, Пропионил Л-Карнитин ХЦЛ, екстракт од корен од Полигонум Куспидатум (Ресвератрол), екстракт од семе од кадифест грав (Мукуна Пруриенс), екстракт од лушпа од Катауба (Трихилиа Катигуа), екстракт од лист од Епимедиум (Епимедиум Грандифлорум), екстракт од лист од Гинко Билоба, Сибирски Жен Шен (Елеутерококус Сентикокус), екстракт од корен од Панакс Псеудоженшен, Глуконо делта-лактон, Потасиум Сорбат, Содиум Бензоат, цитрусен асид.

Содржина: 100 мл.

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!