Мега попуст! (Видео!!) Реалистичен вибратор за евтина цена Original price was: 790 ден.Current price is: 490 ден.
Назад кон производи
Реалистичен вибратор 19,5цм. X 4цм. Original price was: 790 ден.Current price is: 490 ден.

(Видео!!) Реалистичен вибратор за евтина цена со одличен квалитет

SKU: BW-001023R

Original price was: 790 ден.Current price is: 490 ден.

Нема на залиха

Материјал: мек TPR материјал

Боја: Телесна

Должина: 22 см.

Должина на употребливиот дел: 18 см.

Дијаметар: 4 см.

Напојување: 2 батерии тип АА (1,5 В)

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!