(Видео!) Комплет од три бат плагови направени од Силикон

SKU: BI-014456H

Original price was: 1,890 ден.Current price is: 1,490 ден.

Димензии на најмалиот: Должина 9 цм. Ширина 2 цм.

Димензии на средниот: Должина 11 цм. Ширина 2.5 цм.

Димензии на најголемиот: Должина 13 цм. Ширина 3 цм.

Елегантни силиконски Бат Плагови. Овие бат плагови ќе ви овозможат сензационално искуство при аналните игри. Користете ги за да се припремите за анален секс. Ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви тешкотии. На врвот се мазни, а понатаму се задебелуваат постепено, завршувајќи со поширока подлога.  Нивниот анатомски облик ќе Ви овозможи благопријатна пенетрација. Во комбинација со ЛУБРИКАНТ стануваат лизгави и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржуваат со благ, хидратантен сапун и млака вода.

 • ЛЕСНИ ЗА ОДРЖУВАЊЕ – Се чистат со благ сапун или специјално средство наменето за чистење на интимни играчки
 • КОМФОРТ – Изострен облик  кој овозможува комфорт и стабилност
 • ЛЕСНИ ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
 • ИСТРАЖУВАЈТЕ – Научете повеќе за аналните игри на ваше ниво и изберете ја големината која најмногу ви одговара

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!