Назад кон производи
Смешни Машки Танга Гаќи Original price was: 490 ден.Current price is: 290 ден.

(Видео) – Црно дилдо долго 43см

SKU: 55007535

Original price was: 4,990 ден.Current price is: 4,590 ден.

Нема на залиха

Овој масивен господин е тука за да Ви ги исполни и најдивите желби! Овој црн дилдо е поголем и подебел од се што сте виделе предходно! Тој е реалистично изработен со дооолго и тело и дебелината која претставува предизвик! Поставете го на појас, и уживајте со партнерот или залепете го со вакуум на која било подлога и ужувајте со рацете слободни! Само за искусни!

Боја: Црна

Должина: 43 см.

Употреблива должина: 40 см.

Дијаметар: 6,5 см.

Материјал: ПВЦ

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!