Унисекс црни латекс стреп он боксерки со патент

Број на артикал: LX-LV715303

1,990 ден

Ви ги претставуваме шорцевите иновативен спој на динамична функционалност и интимно истражување. Направен од мешавина од 45% PU, 50% полиестер и 5% спандекс, тој нуди неспоредлив спој на удобност и флексибилност, инкорпорирајќи шик елеганција што го издигнува конвенционалниот дизајн на ремени. Овие боксерки се компатибилни и со играчки со единечна и со двојна завршница, обезбедувајќи бескрајни можности за интимно истражување.

Клучни карактеристики

 • Состав на материјал: 45% PU, 50% полиестер, 5% спандекс.
 • Дизајн со двоен патент за лесен пристап и дополнителна удобност.
 • Скриен џеб со вибрации за дополнително задоволство.
 • Компатибилен со играчки со еден и двоен крај.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!