(Ултра реалистично и меко) Двослојно силиконско дилдо 22X3.8 см.

Број на артикал: LX-LV4003

2,990 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

3 , 8 см.

Должина:

22 см.

Должина на употребливиот дел:

15 , 5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Мек силикон

Текстура:

Анатомски реална површина

 

Направен да дава најреалистична сатисфакција, ова двослојно силиконско дилдо е неверојатно реалистично со тело направено од два слоја, испакната глава и текстурирани топчиња кои создаваат автентична сензација и внатре и надвор.
Ќе ви се допадне природното чувство, кое може да се пофали со неверојатно реалистична мекост со цврсто внатрешно јадро кое се чувствува исто како вистинска ерекција. Додека неговата заоблена реалистична глава и вратило со вени се грижат за работата внатре. Основата за вшмукување го прави совршен за игра без раце, со или без ремен.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!