Ултра меко и реалистично дилдо 20X3,8 СМ.

Број на артикал: LX-LV317306

1,990 ден

Боја:

Како на сликата

Должина:

20 см.

Дебелина:

3.8 см.

Должина на употребливиот дел:

18 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПЕ

Текстура:

Реалистчна мека текстура

Направен од реалистичен двослоен материјал со лизгачка кожа за релистично чувство, со специјална технологија со двојна густина за симулирање на чувството на пенис во ерекција, ова дилдо има мека надворешна кожа и задоволително цврста внатрешност.
Рачно изработен за автентичност, ова реалистично дилдо може многу лесно да се наведне на која било форма . Само додадете малку лубрикант на база на вода за да ја подобрите вашата игра.

Клучни карактеристики

 • Направено од супер реалистичен двослоен TPE материјал
 • Вакум чаша на долната страна што се лепи на секоја мазна површина
 • Рачно изработен за крајно задоволство
 • Лесно се наведнува до која било форма

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!