Силиконски вибратор идеален за г точка со многу моќни вибрации 15 х 2,6 см.

Број на артикал: BI-014719-1

990 ден

Боја:

Розова

Дебелина:

2.6 цм.

Должина:

15 цм.

Должина на употребливиот дел:

13,5 цм.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

АА Батерија

Текстура:

Мазна силиконска површина

Донесете уште повеќе задоволство во вашата игра со виолетовиот силиконски вибратор  за G-точка со 10 функции.

Со заоблен, луковичен врв кој е специјално дизајниран да ја погоди вашата Г-точка.

Истражете неверојатни 10 поставки за вибрации едноставно користејќи го копчето во основата.

Пронајдете го вашиот идеален мод, и препуштете се на слатките незаборавни задоволства.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!