*СЕРТИФИЦИРАН, ОДОБРЕН И ЦЕЛОСНО ЛЕГАЛЕН ПРОИЗВОД!!! 100% природен моќен афродизијак на база на МЕД и ПРИРОДНИ ЕКСТРАКТИ за мажи и за жени ДИБ ЛОНГ

Број на артикал: DIB001

Original price was: 200 ден.Current price is: 120 ден.

*СЕРТИФИЦИРАН ОДОБРЕН И ЦЕЛОСНО ЛЕГАЛЕН ПРОИЗВОД!!!

Производот е одобрен од Агенцијата за храна и ветерина на Република Македонија.

Пробајте го новиот 100% природен афродизијак без хемиски состојки и сами уверете се во неговата делотворност!

ДИБ ЛОНГ е направен исклучиво од мед и растенија чиј позитивен ефект е докажан.

Погодно за сите возрасни групи 18+

Истакнатата цена е за една доза.

ЗА ПОКВАЛИТЕТЕН  ЖИВОТ И ПОГОЛЕМА САМОДОВЕРБА

СТИМУЛАЦИЈА НА СЕКСУАЛНАТА ЖЕЛБА И СЕКСУАЛНИОТ КАПАЦИТЕТ

ПРИДОБИВКИ И ЗА ЖЕНИТЕ

ЗА 95% ЗГОЛЕМЕНО ЗАДОВОЛСТВО

Пред конзумација на овој производ консултирајте се со лекар.

*СЕРТИФИЦИРАН ОДОБРЕН И ЦЕЛОСНО ЛЕГАЛЕН ПРОИЗВОД!!!

Производот е одобрен од Агенцијата за храна и ветерина на Република Македонија.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!