Розево мини дилдо Hi-Rubber 13.6×2.4 см.

Број на артикал: CN-711430676

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

2,4 см.

Должина:

13,6 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Меко ПВЦ

Текстура:

Мазна површина

 

Нека не ве лаже големината на ова дилдо, мало но си ја врши работата!

 • Одлично за анална и вагинална игра.
 • Меко и флексибилно
 • Вакум чаша на долниот дел
 • Лесно за транспорт

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!