Прстен за пенис со вибратор на долната страна што може да се контролира на далечински управувач (играчка за парови)

Број на артикал: DN-1068

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 1,290 ден.

Боја:

Црвена

Дебелина:

3 см.

Должина:

32 , 5 см.

Должина на употребливиот дел:

5 , 5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Нема на залиха

Овој производ е направен 100% од медицински силикон. Може да се контролира со копче на самиот производ или ако сакате може да се контролира со далечинскиот управувач.

Овој производ има многу намени, може да се користи како вагинален и анален вибратор, како стимулатор на клиторис и гради како прстен за пенис и тн. Има 10 различни модови на вибрација од кој нема да ви се здосади, а кога ќе се потроши батеријата само наполнете го со кабелчето што ви следува во паковањето. Пробајте сами и уверете се!

  • Водоотпорен

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!