Пеперминт Гел за Орален Секс

Број на артикал: 7339577512

690 ден

Тежина 0.1 kg

Нема на залиха

 

 • докажан квалитет како медицински производ
 • производ подложен на редовна контрола на квалитет
 • Ph оптимизиран
 • овозможува долготрајно навлажнување
 • ефикасен е и со многу мала количина
 • компатибилен е за употреба со секаков вид на кондом
 • растворлив во вода и безмастен
 • идеален за орален секс
 • произведен во Германија

Начин на употреба: Нанесете неколку капки гел на усните или на гениталните органи.

Количина: 50 мл.

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Пеперминт гел за орален секс.

Еднаш штом ќе почнете да го користите Еро гелот, никогаш повеќе нема да сакате да прекинете! Овој гел го импресионирал секој што барал начин како да го претвори оралниот секс во слатко уживање. Дискретниот вкус, споен со опоен мирис на пеперминт, е толку неодолив, така што ниедна жена, нити маж не може да му одолее. Еро гелот ќе ги направи Вашите сензуални задоволства уште послатки!

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!