PENIX крема за пенис 75ml.

SKU: 7051914801

1,490 ден

Penix active – модерен состав за нега, специјално направен за пенисот и тестисите, за негување на кожата во интимната зона на начин што ја негува и освежува кожата, благодарение на вредната мешавина на состојки. Кремот содржи висококвалитетни состојки кои ја одржуваат еластичноста во машката интимна зона – чувствувајте се помажествено и не задоволувајте се со помалку!

 • Крем за активна нега на пенисот
 • Содржи состојки како масло од јојоба, екстракт од гинко и екстракт од женшен
 • Освежувачки и хранлив
 • Дерматолошки тестиран

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!